DuPont Basic Surfaces

Basic Surfaces HakkındaLavabolarRenkler

dbs-logo

DuPont Basic Surfaces

DuPont Basic Surfaces, polyester reçine ve alüminyum mineral dolgunun karışımı ile hazırlanan dekoratif bir malzemedir.

DuPont™ Basic Surfaces solid yüzeyleri konut ve ticari bölümlerde rahatlıkla kullanılır. Uygulamalar mutfak tezgahından iç tasarım aksesuarlarına, resepsiyon masalarından iç duvar kaplamasına kadar çeşitlilik gösterebilir.

Dupont Basic Surfaces

Dupont Basic Surfaces

DuPont™ Basic Surfaces yüksek kalite standartlarının güvence altına alındığı sürekli kalıba dökme işlemi ile üretilir. Üretilen plakalar standart olarak 12 mm kalınlığında, 760 mm genişliğinde ve 3658 mm uzunluğunda hazırlanır.

DuPont™ Basic Surfaces; gözeneksiz, hijyenik, yenilenebilir ve onarılabilir bir malzemedir. Bu malzeme piyasada bulunan aletler ile imal edilebilir,kesilebilir, biçim verilebilir, ek yerleri belli olmadan birleştirilebilir, zımparalanabilir ve parlatılabilir.İstanbul Basic Surfaces Bayisi KREA Granit’i arayarak Basic Surfaces Tezgahlara ulaşabilirsiniz. KREA Granit, İstanbul’un tüm ilçelerine Ücretsiz Keşif Hizmeti ve 3 Günde Montaj ve Servis hizmeti vermektedir..En uygun Basic Surfaces Metretül Fiyatı ve Basic Surfaces Metrekare Fiyatı için doğru adres KREA Granit’e gelin mutlu olun.

Dupont Basic Surfaces,Corian,Dupont,Corian Bayi,Basic Surfaces Metretül Fiyatı,Basic Surfaces İstanbul,Basic Surfaces Renkleri,Corian Montelli,Corian Fiyatı,Pure Fiyatı. Luster Fiyatı.Bright Fiyatı,Moss Fiyatı, Mood Daisy Fiyatı,Dew Fiyatı, Lily Fiyatı,Petal Fiyatı, Pure Fiyatı, Flower Bud Fiyatı,Honey Fiyatı, Pollen Fiyatı, Snail Fiyatı,Aura Fiyatı,Pebble Stream Fiyatı, White Currant Fiyatı, Gleam Fiyatı,Lucent Fiyatı, Nut Fiyatı, Bark Fiyatı, Crepuscule Fiyatı, Penumbra Fiyatı, Pond Fiyatı, Blackbird Fiyatı, Bilberry Fiyatı,