DuPont Montelli

Montelli HakkındaEviyeler ve Lavabolar

DuPont Montelli

DuPont Montelli , çeşitli ev ve ticari iç mekan uygulamalarında kullanılabilen dekoratif bir yüzey malzemesidir. Kompoze bir malzeme olan DuPont Montelli , sıkı kalite kontrol standartları altında ve sürekli döküm prosesi ile üretilmektedir. Plakalar şeklinde sunulan DuPont™ Montelli® ile duvar panelleri, kahve masaları, resepsiyon bankoları, mutfak tezgahları, banyo lavabo tezgahları ve duş çevresi gibi pek çok uygulamayı gerçekleştirmek mümkündür.

Dupont Montelli

Dupont Montelli

DuPont Montelli Özellikleri

Ayrıca her türlü alana adapte edilebilecek şekilde tasarlanabilecek , şehir hayatına uygun minimalist mutfaklar, ister yemek hazırlamanın yaşam ve eğlencenin bir parçası olduğu geniş ve açık mutfaklar olsun Montelli® , her türlü dekora veya her hangi büyüklükteki bir alana kolaylıkla uyum sağlar.DuPont™ Montelli® masif ve tümüyle homojen olduğu için yüzeyi dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilir özelliktedir. Bu performans özellikleri DuPont™ Montelli® Basic serisini yoğun kullanım alanları için uygun malzeme kılmaktadır. DuPont™ Montelli® Basic Plakalar, çok çeşitli tasarımlar, renk kombinasyonları ve efektleri yaratmak üzere, kolayca kesilebilir, ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebilir, zımparalanabilir ve oyulabilir..

KısacasıDuPont™ Montelli® ürünleri dede DuPont™ Corian® ürünleri gibi  bütünüyle masif ve homojen olduğu icin “yenilenebilir” özelliktedir.Şiddetli darbe, ısıya da kimyasal hasarlar da dahil hemen her tür hasar genellikle yerinde giderilebilmekte ve orijinal, pürüzsüz ve hijyenik masif yüzey bütünlüğü tekrar elde edilebilmektedir.

Dupont Montelli

Dupont Montelli

İstanbul Montelli Bayisi KREA nın kalite süreçleri ile ürettiği Montelli Tezgahlara Siz  de KREA yı arayarak sahip olabilirsiniz.İstanbul’daki en güzel ve en zarif Montelli mutfak ve Montelli banyo tezgahlarını üreten KREA, İstanbul’un tüm ilçelerine Ücretsiz Keşif Hizmeti ve 3 Günde Montaj ve Servis hizmeti sağlamaktadır.En uygun Corian Metretül Fiyatı ve Corian Metrekare Fiyatı için tek adres KREA Showroom Sizi beklemekte..

Dupont Montelli

Montelli Fiyatları,Montelli Metretül Fiyatı,Montelli Metrekare Fiyatı,Montelli Lavabo Fiyatı,Montelli Tezgah Fiyatları,Montelli Mutfak Tezgahı,Montelli Banyo Tezgahı,Akrilik Yalak Lavabo Modelleri,Akrilik Yalak Lavabo Çeşitleri,Akrilik Yalak Lavabo Fiyatı,

Lavabolar

Eviyeler