MUTFAK TEZGAHI

MUTFAK TEZGAHI

Evlerin dekorasyonlarını yaparken en önemli kısımlardan olan mutfak dekorasyonları içerisinde mutfak tezgahinı barındıran çok önemli bir detayı içinde barındırır. Mutfak Tezgahları bir çok malzemeden olabilmekte ise de günümüzde en çok 3 malzemeden mutfak tezgahi tercih edilmektedir. Bunlar akrilik tezgahlar, kuvars esaslı kompoze taşlar ve granit tezgahlardır. Ancak kullanım kolaylığı bakımından modern hayatın hızlı temposunda akrilik tezgahlar diğer iki tip tezgaha göre daha pratik, hijyenik ve estetik olduğu için kullanıcılar tarafından son senelerde daha çok tercih edilmektedir.

MUTFAK TEZGAHI ÇEŞİTLERİ

Mutfak Tezgahi

Mutfak Tezgahi

Hem dünyada hem de Türkiye’de talebinin her geçen gün artmasıyla akrilik tezgahlar büyük küçük her projede, mutfak tezgahları arasında ilk sırada yer almaktadır. Sonrasında sırada kuvars esaslı kompoze taşlar gelmektedir. Gözenekli yapıda olan bu taşlar ,granit tezgahlara göre çok daha çeşitli renk ve desenlerde olup, daha  dayanıklı yapıdadırlar. Sıralamada diğer taşlardan olan granit taşlar ise artık günümüzde ancak özel olan granitler dışında çok tercih edilmemektedir. Özel granitler ise dayanıklı ve daha estetik olan siyah,gri ve mavi koyu tonlardaki renklere sahip olanlardır. Bunun dışındaki granitler bu granitlere göre görece daha dayanıksız ve sıvı emicidir.

Bu anlamda evinizde tercih edeceğiniz mutfak tezgahi nı sadece renklerine ve desenlerine göre değil aynı zamanda kullanım, teknik özelliklerine göre de seçmeniz yerinde olacaktır..

Tezgah sektöründe profesyonelliğin ve deneyimin simgesi haline gelmiş KREA Granit ile her malzeme için kendi kullanım alışkanlıklarınıza göre fikir ve destek alabilir, sizin için doğru tercih edilmesi gereken malzemeyi karşılıklı olarak görüşerek öğrenebilirsiniz..Corian,Basic Surfaces, Silestone, Çimstone, Belenco gibi ünlü tezgah markaları sizi bekliyor..

KREA,Bir Markanın Ötesinde..

 

Corian Mutfak Tezgahı,Çimstone Mutfak Tezgahı,Belenco Mutfak Tezgahı,Silestone Mutfak Tezgahı,Granit Mutfak Tezgahı, Mermer Mutfak Tezgahı,Corian Metretül Fiyatı,Çimstone Metretül Fiyatı,Belenco Metretül Fiyatı,Silestone Metretül Fiyatı,Granit Metretül Fiyatı,Mermer Metretül Fiyatı,Corian Metrekare Fiyatı,Çimstone Metrekare Fiyatı,Belenco Metrekare Fiyatı,Silestone Metrekare Fiyatı,Granit Metrekare Fiyatı,Mermer Metrekare Fiyatı,