Corian Tezgah Banko Masa

25 Mayıs 2014 by krea

Corian Tezgah Banko Masa

Corian Tezgah Banko Masa

DuPont™ Corian® ve Montelli ® doğal mineraller ile saf akrilik polimerinin üstün bir bileşimidir. İnsanın hayal gücünden ve araştırmasından doğmuş, tasarım talebinin yansımasıyla onuçlanmıştır. Ortamların, dillerin ve modanın farklılaştığı bir dünyada Corian® ve Montelli®’den en yüksek faydayı sağlamak için tasarımcıların ve mimarların üzerine düşen bu malzemeyi bir “esere” dönüştürmektir.
Corian Tezgah Banko Masa

Corian Tezgah Banko Masa

Mutfaklarda, ve banyolarda  Corian® tezgahı eviyelerle ve lavabolarla, ocaklarla ve musluklarla homojen bir tasarım oluşturacak şekilde ve ek yerleri belli olmadan birleştirilebilir. Ayrıca her türlü alana adapte edilebilecek şekilde tasarlanabilecek , şehir hayatına uygun minimalist mutfaklar, ister yemek hazırlamanın yaşam ve eğlencenin bir parçası olduğu geniş ve açık mutfaklar olsun Corian®, her türlü dekora veya her hangi büyüklükteki bir alana kolaylıkla uyum sağlar.

Günümüzde giderek artan tasarım ürünü banyolarda Corian® bir çok amaca uygun olarak kullanılabilir. Küf oluşumuna izin vermemesi ile birlikte ilgi çekici, kullanışlı mekanlar için modern banyo tezgahları, lavabo ve duş üniteleri oluşturmanıza imkan verir.

KREA GRANiT ,işte bu üretim aşamasında malzemeyi esere dönüştürürken tecrübe ve nitelikli işgücü ile kusursuz bir müşteri memnuniyeti ile devreye girer.
Siz de KREA GRANiT ‘ e ulaşıp evleriniz , işyerleriniz ve bir çok yaşam alanınız için mutfak banyo tezgahı üretimi hakkında bilgi alabilir,DuPont™ Corian® ve Montelli ®tezgah fiyatlarını öğrenip, kendi renginizi KREA GRANiT ile belirleyebilirsiniz.
 
 
Corian® Tezgah-Banko-Masa
 
Corian® Tezgah-Banko-Masa,Corian Beyaz Tezgah Fiyatı,Corian Beyaz Tezgah Modelleri,Corian Glacier White Tezgah Fiyatı,Corian Raf Modelleri,Corian Denizlik,Corian Masa Fiyatı,Corian Banko Fiyatı.Corian Mutfak Masası.Corian Mutfak Masaları.Corian Mutfak Masa Çeşitleri,Corian Duvara Monte Masa,Duvara Monte Corian Masa.Corian L Mutfak Tezgahı,Corian U Mutfak Tezgahı.
 

Leave a Reply